facebook facebook

O nas

Jesteśmy rodzinną praktyką dentystyczną. Naszym marzeniem było stworzyć miejsce, w którym nasi pacjenci będą czuli się ważni, bezpieczni i otoczeni profesjonalną opieką.

Specjalizujemy się w dziedzinie ortodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz kompleksowej rekonstrukcji zgryzu. Dla Państwa komfortu współpracujemy również z lekarzami innych specjalności, tak aby zapewnić każdemu pacjentowi pełną opiekę stomatologiczną.

Naszym celem jest piękny, czyli przede wszystkim zdrowy uśmiech pacjenta, dlatego zawsze plan leczenia poprzedzamy gruntownym badaniem, uwzględniając indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych pacjentów.

Zapraszamy!

o_nas
Piotr Kosiorowski
Menedżer Dental Gallery
Piotr Kosiorowski
menedżer Dental Gallery
Beata Ufnal
Asysta stomatologiczna
Beata Ufnal
Asysta stomatologiczna
Aleksandra Botwicz
jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z 2007 roku. Odbyła roczny wolontariat w renomowanej Warszawskiej klinice ortodontycznej oraz 2 letni staż w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej doświadczenie podparte jest dodatkowo Certyfikatami z zakresu estetycznej stomatologii zachowawczej, leczenia protetycznego, a także ortodoncji. Swoim pacjentom zapewnia skrupulatność, cierpliwość i co za tym idzie wysoką jakość wykonywanych usług, a to wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.
lekarz dentysta
Aleksandra Botwicz
- stom. estetyczna
- protetyka
- implantoprotetyka
- rekonstrukcje zgryzu
Katarzyna Borycka
jest absolwentką wydziału lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na ostatnim roku studiów odbyła zagraniczne stypendium w ramach programu Sokrates Erazmus. Specjalizuje się w dziedzinie ortodoncji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach, zdobyła wiedzę, która umożliwia zastosowanie różnych technik i aparatów ortodontycznych w zależności od potrzeb pacjenta.
lekarz dentysta
Katarzyna Borycka
Specjalista ortodoncji
- ortodoncja
- rekonstrukcje zgryzu
Katarzyna Zalewska
absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Regularnie uczestniczy w kursach i szkoleniach, aby w swojej pracy wykorzystywać współczesne, minimalnie inwazyjne techniki leczenia.W Dental Gallery zajmuje się stomatologią zachowawczą, dziecięcą, profilaktyką i endodoncją.
Lekarz dentysta
Katarzyna Zalewska
- stom. zachowawcza
- stom. dziecięca
- stom. estetyczna
- endodoncja
Bartosz Borycki
ukończył wydział lekarsko – dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego uzyskując dyplom z wyróżnieniem. Obecnie jest pracownikiem Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Stowarzyszenia Implantologicznego OSIS. W Dental Gallery zajmuje się chirurgią stomatologiczną i stomatologią zachowawczą.
Lekarz dentysta
Bartosz Borycki
Specjalista chirurgii stom.
- chirurgia stomatologiczna
- endodoncja
- implantologia
- rekonstrukcje zgryzu

Cechy które nas wyróżniają

profesjonalizm
profesjonalizm
doświadczenie
doświadczenie
wsparcie i opieka
wsparcie i opieka
bezpieczeństwo
bezpieczeństwo